Visa informacija saugoma senojoje interneto svetainėje www.kpskc.lt/

KLAIPĖDIEČIAI – 2022 M. XXIV LIETUVOS LĖLIŲ TEATRŲ KONKURSO „MOLINUKO TEATRAS“ LAUREATAI!

Ankstų lapkričio 12 d. šeštadienio rytą pakylėtos nuotaikos lydimi Birštono link patraukė klaipėdiečiai: lopšelio-darželio ,,Puriena“ teatro studijos ,,Enden-dyno“ vaikai ir jų tėveliai, Sendvario progimnazijos teatro studijos ,,Šypsenėlė“ mokiniai ir jų tėveliai, pedagogai, Pedagogų švietimo ir kultūros centro ikimokyklinio ugdymo mokytojų kūrybinė grupė „Šarkos“. Didelis noras, kūrybiškumas, saviraiškos poreikis paskatino kiekvieną prisijungusį dalyvauti XXIV Lietuvos lėlių teatrų šventėje ,,Molinuko teatras“.

Oi, kaip nelengva buvo lipdyti ir minkyti tą ,,molinuką“. Tačiau pavyko!!! Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro darbuotojų palaikymo ir paskatinimo bei finansavimo dėka teatro mylėtojams klaipėdiečiams pavyko tapti ,,Molinuko teatro“ laureatais. Patikėkit, koks džiugus jausmas aplankė širdis, kai net trys klaipėdiečių kolektyvai lipo į Birštono kultūros namų sceną atsiimti prizų: Sendvario progimnazijos ,,Šypsenėlės“ teatras (režisierė Aušra Januškienė) nominuotas už šešėlių teatro vaidinimą pagal ukrainiečių pasaką ,,Pirštinė“; ,,Purienos“ lopšelio-darželio ,,Enden-dyno“ studijos vaikai – už spektaklį ,,Obuolių istorijos“ pagal Vytauto V. Landsbergio knygą (režisierė Dagna Volkovaitė); o ikimokyklinio ugdymo mokytojų kūrybinė grupė ,,Šarkos“ – už spektaklį ,,Lietaus tango“ pagal Lauros Remeikienės dainą (režisierės Romualda Poškienė, Dagna Volkovaitė).

                      Prieš vaidindami visi labai jaudinosi, o po pasirodymų tik šypsojosi ir verkė džiaugsmo ašarom, ir kai išvydo maišus saldžių dovanėlių, mažųjų aktorių akys sužibo kaip scenos apšvietimo prožektoriai. Ačiū!!!

                      Dabar žinau tikrai, kad mes, klaipėdiečiai, sergame ,,Molinuko“ teatro gerąja liga. Ir kaip keista, kad nesinori pasveikti.

                                                                                                                                                                                                                           Dagna Volkovaitė